Všechny květy Paříže přehled

Všechny květy Paříže
https://www.databazeknih.cz/img/books/53_/534985/bmid_vsechny-kvety-parize-6600c402e8452.jpg 5 34 34

Američanka Caroline se po nehodě probouzí se ztrátou paměti v Paříži a snaží se rozklíčovat mlhavé vzpomínky na dřívější život. Nepoznává sama sebe ani byt, v jehož zdi objeví tajemné dopisy. Ty o sedm desetiletí dříve sepsala mladá vdova Céline, která byla během druhé světové války nucena s dcerkou a svým otcem opustit rodinné květinářství. Obě ženy hledají způsob, jak uniknout z tíživé reality. Na proslulé ulici rue Cler se může stát cokoliv. Celá Paříž je totiž plná příběhů nejen o lásce.... celý text

Literatura světová Válečné Historické romány
Vydáno: ekniha , Motto

All the Flowers in Paris , 2019

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Všechny květy Paříže. Přihlašte se a napište ho.

Kanimůra2
dnes 5 z 5

je to trochu neuvěřitelný příběh, ale mě se to líbilo. Moc se mi to líbilo. Zamilované, ale dávka romantiky v normě. A do toho příběh z války.
Pěkné

ivousekk
10.05.2024 4 z 5

Příběh z minulosti skvělý, drsný, dramatický a za 5*. Příběh ze současnosti mi nepřišel moc uvěřitelný a nepřirozeně našroubovaný na ten z minulosti. Klidně bych se obešla bez něj. Za ten max 3*.

Paja1709
28.04.2024 5 z 5

Moc pekna kniha.

Dokonalé městečko, Šašek a další knižní novinky (11. týden)

10.03.2024

Kniha Všechny květy Paříže v seznamech