Všetko alebo nič (I+II) přehled

Všetko alebo nič (I+II)
https://www.databazeknih.cz/img/books/46_/467481/bmid_vsetko-alebo-nic-DFV-467481.jpg 3 112 112

Všechno série

VŠETKO ALEBO NIČ je otvorený príbeh lásky, ktorá nie vždy skončí tak, ako v iných knihách. Drzo a bez servítky o vzťahoch, ktoré nás valcujú, o ženskom priateľstve, ktoré nás chráni, o mužoch, na ktorých sa zabúda… Aj keď vlastne toho nie sú hodní… Linda, Vanda a Jakub nie sú vymyslené postavy. Chodia medzi nami, ďalej sa boria so svojimi životmi a je len otázka času, kedy si znovu vypýtajú prechodné bydlisko v knižke... Lebo žijú presne tými istými radosťami a starosťami ako my všetci ostatní, len k nim pristupujú, povedzme, trošku svojskejšie... Príbeh popretkávaný sarkazmom, humorom, vášňou, smiechom, slzami, mužským egom a ženským sebavedomím. Príbeh tak skutočný, že v ňom objavíte samých seba…... celý text

Romány Pro ženy Literatura slovenská
Vydáno: , Evitapress

Všetko alebo nič I+II , 2007

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Všetko alebo nič (I+II). Přihlašte se a napište ho.

pegasek
16.01.2024 5 z 5

Film je skvělý a kniha je ještě lepší -uplne jsem se do ní zamilovala.fim a kniha mi přijdou jako dva podobné příběhy,ale přitom tak rozdílné

SSTknihy
14.09.2023 5 z 5

Asi jako mnozí jiní, i já jsem nejdřív viděla film, který mě bavil, a tak jsem byla zvědavá na knížku. Je logicky trochu jiná, méně crazy, víc se nimrá v pocitech a vztahy jsou tu poněkud komplikovanější, což je pro autorku a její knihy celkem typické. V rámci žánru jsem ale dostala přesně to, co jsem chtěla - romantickou vztahovku s happyendem.

Michelleee
11.06.2022 3 z 5

Miluju ten film, ale kniha tolik dobrá nebyla. Četlo se to dobře, bylo to vtipné a přečtené během dvou dnů. Ty postavy mám moc ráda a film si pustím ještě milionkrát, ale knihu číst znovu nebudu.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Všetko alebo nič (I+II) v seznamech

v Právě čtených2x