Všechna jeho přání přehled

Všechna jeho přání https://www.databazeknih.cz/img/books/20_/204099/bmid_vsechna-jeho-prani-204099.jpg 4 376 376

Všechno nebo nic série

Neodolatelná přitažlivost, nebo nebezpečná posedlost? Když se začal Katin vztah s uhrančivým miliardářem Dominikem Knightem vymykat veškeré kontrole, rozhodla se přetrhat všechny vztahy. Ano, nepředstavitelně to bolelo, ale kdyby to neukončila, možná by přišla o rozum... Dominic ovšem není muž, který se jen tak vzdá. A když se s Kate setká v luxusním hotelu v Singapuru, stačí málo a jsou zase tam, kde byli. Jak dlouhé trvání ale může mít nadpozemská vášeň? Kate ví, že její milenec je lovec, který žije jen pro to, aby dostal každou kořist, které se mu zamane. Je toto nečekané setkání pouze začátkem definitivního konce, anebo se jí podaří nezkrotného Dominika zkrotit?... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: ekniha , Domino

Knight´s Retreat

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Všechna jeho přání. Přihlašte se a napište ho.

Jita160
04.12.2022 4 z 5

Pokračování je o více sexu a o ohnivých orgasmech.
Ta holka měla sakra kliku.
Tady musím říct,že i přes všechen sexuální postelový maraton tam byl i trochu nějaký děj.
Konec prostě čtenáře navnadí aby si přečetl i poslední díl.

dooky
13.07.2022 3 z 5

Podobné jako první díl, řeší se pořád stejné věci dokola. Sex naprosto nereálný, v tomto ohledu to bylo spíš scifi než erotika. Na druhou stranu jsem četla již horší věci. Rozmyslím se, jestli se pustím do třetího dílu.

ErčaV.
08.07.2021 4 z 5

Pokračování bylo lepší a i lépe se mi četlo, než prvni díl. Sérii dočtu do konce, jsem zvědav jak to s nimi dopadne.

Knižní novinky (25. 11. - 2. 12.)

25.11.2013

Kniha Všechna jeho přání v seznamech

v Právě čtených8x
v dalších seznamech7x