Všechno má svůj čas přehled

Všechno má svůj čas
https://www.databazeknih.cz/img/books/45_/45621/vsechno-ma-svuj-cas-45621.jpg 4 12 12

Na osudech žen v této knížce mohou čtenáři pochopit, jaké zážitky z dětství a rodiny zvyšují riziko toho, že člověk upadne do závislosti. Na čemkoliv. Na alkoholu, drogách nebo lécích. To není důležité. Důležité je najít cestu ven.

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Všechno má svůj čas. Přihlašte se a napište ho.

Elis1528
06.08.2017 5 z 5

Knihy od Moniky Plocove, byli moje první knihy, u kterých jsem poznala přesně ten typ žánru, který mám nejraději a při kterém se dokážu u každé věty pozastavit a vcítit do dané situace. Mám tři knihy od této autorky, která popisuje svoji závislost, terapii, boj a jak vše probíhalo. Přehledná, čtivá. Dále píše různé příběhy lidí, které měli, mají stejnou či jinou závislost ( drogy, alkohol...), Jako měla sama autorka a popisuje jejich rekonvalescenci v léčebně, sama autorka po úspěšném vyléčení začla pracovat jako terapeutka v léčebně a pomáhá řešit problémy lidí různými sezeními na terapiích, učí je zapadnout do normálního cyklu života.
Kniha se mi velice líbila, jsem spokojená a určitě stojí za to si ji přečíst, pro ty co mají takovou formu psaní rádi stejně jako já.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Všechno má svůj čas v seznamech

Monika Plocová
česká, 1966