Vše pro firmu přehled

Vše pro firmu https://www.databazeknih.cz/img/books/20_/204557/vse-pro-firmu-204557.jpg 4 109 109

Veselý tatínek Adolf Štorkán a jeho pedantický synek Jiří udělají vše, aby zachránili firmu, žení se tak spletitě, že je nakonec těžko poznat., kdo je tatínek a kdo syn.

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Vše pro firmu. Přihlašte se a napište ho.

david6273
02.04.2024 5 z 5

Výborná humoreska s Poláčkovo nezaměnitelným stylem. Rozmařilý otec versus zásadový syn, který převezme chod rodinné firmy do svých rukou. Syn řeší otcovy problémy a zároveň mu hledá nevěstu. Jenom samotná představa vyprávěných scének mi cuká koutky. Vše dopadne nakonec trochu jinak.

JointlieKat94
25.09.2023 5 z 5

Pan Poláček opět nezklamal. :)

Mám radost, že jsem si nakonec vybrala tuto humornou knihu, rozhodně mohu říct, že mi maximálně zpříjemnila noční směnu. :)

Vtipných situací tam bylo nespočet, zpočátku mi bylo starýho líto, avšak záhy pochopíme, že bylo jedině dobře, když přijel syn a snažil se vše dávat do pořádku. :) a to, že chtěl oženit otce jen aby se vyvaroval dalších chyb a problémů a přitom oženil sebe.. vtipné. Vážně moc. :)

"Jak jsem to myslil?" opáčil, "dobře jsem to myslil. Vy sám, pane šéf, musíte podle svýho hloupýho rozumu uznat, že na pana Adolfa by bylo ženění to nejlepší."

"Žádnej jogurt nebude!" odsekl ten pán, "mám hlavu plnou těžkýho myšlení."

MadlenkaM
15.04.2022 5 z 5

Skvělá a veselá kniha. Taková odpočinková.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Vše pro firmu v seznamech

v Právě čtených1x