Vraždy podle abecedy přehled

Vraždy podle abecedy https://www.databazeknih.cz/img/books/99_/99701/bmid_vrazdy-podle-abecedy-Akq-99701.jpeg 4 1341 1341

Hercule Poirot série

Všechno začalo zdánlivě bláznivým anonymním dopisem s podpisem ABC. A po něm následovala vražda staré trafikantky A. Ascherové v Andoveru. Na pultě ležel rozevřený Abecední jízdní řád známý pod zkratkou ABC. Předtuchy Hercula Poirota nad dopisem se naplnily. Přichází další vražda – tentokrát Betty Bernardové na pláži v Bexhillu – a pak třetí – lorda Carmichaela Clarka v Curstonu. Poirot se svým přítelem čelí něčemu horšímu, než je obyčejný zločin, čelí šílenství. Ale znáte přece pana Poirota, detektiva na penzi!... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi Romány
Vydáno: , Knižní klub

The A. B. C. Murders , 1936

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Vraždy podle abecedy. Přihlašte se a napište ho.

pepa4081
04.04.2024 5 z 5

I když znám skvělé filmové zpracování a věděl jsem, jak všechno skončí, stejně jsem se výborně pobavil. Skvělá detektivka.
Nanejvýš uspokojivé.

ZuzanaZ83
03.04.2024 4 z 5

Klasika, která pohladí. Typický případ pro Hercula Poirota, který je prostřednictvím dopisu osloven tajemným ABC a vraždy začnou.
Překvapivé rozuzlení a fenomenální šedé buňky mozkové.

ivetka859
29.03.2024 4 z 5

(SPOILER) Opět to bylo skvělé, opět jsem se snažila uhádnout, opět jsem neuhodla, opět mě to nutilo hltat stránky, abych co nejdřív zjistila rozuzlení, opět to bylo nepředvídatelné a opět mě iritovala úplně zbytečná milostná linka. Opravdu, bez té by to nejspíš nemělo chybu.

Knižní novinky (17. týden)

25.04.2021

Knižní novinky (28. týden)

08.07.2019

Kniha Vraždy podle abecedy v seznamech

v Právě čtených9x
v Přečtených2 166x