Vraždy hollywoodských hvězd přehled

Vraždy hollywoodských hvězd
https://www.databazeknih.cz/img/books/89_/8976/bmid_vrazdy-hollywoodskych-hvezd-JFR-8976.jpg 4 22 22

Osm autentických příběhů zavádí čtenáře mezi americké filmové hvězdy, jejich aféry, skandály i smrt. Kriminální případy hvězd amerického filmu od dob němého filmu až po současnost vypráví o vraždách i podivných úmrtích. Dozvíme se, jak skončil směšný tlouštík Fatty, komik němých filmů, z jakých peněz vzniklo americké město Las Vegas, podrobnosti o kruté smrti Sharon Tateové,manželky režiséra Polanského, stejně jako o osudu Marylin Monroe,a záhadné smrti Natalie Woodové. Autor ovládá dramatickou zápletku, kterou doplňuje detailem i atmosférou věhlasného místa děje.... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Vraždy hollywoodských hvězd. Přihlašte se a napište ho.

TerezaMondeková
12.08.2021 3 z 5

Když jsem si přečetla popis téhle knihy, tak jsem byla hodně zvědavá a těšila jsem se na ni. Ale když jsem začala číst, tak jsem byla docela zklamaná. Podle popisu jsem čekala něco úplně jiného. Občas jsem se u knihy nudila, občas mi přišlo, že je něco zbytečně zdlouhavé, že tam autor popisuje něco... něco co je úplně zbytečné. Taky si myslím, že autor mohl vybrat zajímavější případy, ale to je věc názoru. Když jsem četla, tak mě opravdu rozesmálo tvrzení, že jestli chceš v Hollywoodu prorazit, tak musíš přijít a mít otevřenou náruč i klín dokořán... A podle toho, co jsem se v knize dočetla, tak to je pravda.
Nejvíce mě zaujal příběh Satanovy milenky. To jsem byla opravdu zděšená. Nedokážu pochopit, jak může někdo, kdo nemá ani průměrnou inteligenci, tak manipulovat s lidmi a úplně je zblbnout. Jak může někdo takový přesvědčit ostatní, že je to Ježíš Kristus, ale i Satan. Jak někdo takový může zmanipulovat lidi tak, že ho poslouchají na slovo. Že kvůli němu zabíjejí a nemají žádné výčitky svědomí! Nevím, co je horší... Jestli člověk, který dokáže takhle s ostatními manipulovat a úplně je zblbnout nebo lidi, kteří těm jeho kecům věří a nechají se zblbnout! Nejvíc mě děsí, že takového psychopata na první pohled nepoznáte.
Ale jedno tvrzení v knize mě nakrklo hned na začátku. Tvrzení, že Hollywood je jediné místo na světě, které je plné krásných žen! Rozhodně si musíme připomenout, že podle výzkumu jsou Češky jedny z nejkrásnějších žen na světě a naši krásu jezdí obdivovat i cizinci. Takže ať si Hollywood tolik nefandí!

čef
25.02.2020 4 z 5

Zde uvedené případy jsou dnes již víceméně vyčichlé, případ vraždy herečky Tateové Mansonovou bandou navíc již autor použil ve „Století šakalů“. Snad jen jméno producenta Weinsteina, v této knize okrajově jednou zmíněné, je dnes aktuální v souvislosti se sexuálními skandály. Sexu je zde taky mnoho, prostě kámen s cihlou je všudypřítomný. Přesto je tato kniha zajímavá, střízlivý styl ji sluší a tak snad jen tak brzy úplně nezapadne.

Dalda
18.02.2016 4 z 5

Borovička nabízí zajímavý a netradiční pohled na fenomém moderní doby a to Hollywood. Autorův pohled na odvrácenou stranu americké kinematografie jistě nadchne fanoušky jeho knih.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Vraždy hollywoodských hvězd v seznamech

v dalších seznamech1x