Vražda za zásluhy přehled

Vražda za zásluhy
https://www.databazeknih.cz/img/books/25_/251658/bmid_vrazda-za-zasluhy-PRd-251658.jpg 3 19 19

Po pěti letech strávených v mezinárodní misi v Kosovu se kapitán Zdeněk Navrátil vrací na oddělení násilné trestné činnosti pražské kriminálky a hned je pověřen vyšetřováním vraždy Hany Malířové, ředitelky známé a uznávané organizace bojující za práva dětí.

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Vražda za zásluhy. Přihlašte se a napište ho.

Marcik7
04.11.2023 odpad!

Napětí téměř nulové, milostné avantýry kriminalisty Navrátila tu převažovaly a řešily nejvíc. Zápletka by se dala zpracovat mnohem lépe, škoda.

knihomolka1197
01.02.2022 3 z 5

Průměrná detektivka, docela dobrá zápletka. Vynechala bych ty pasáže o vaření a milostných vztazích kriminalisty Navrátila...

Argos
13.01.2022 3 z 5

Docela moc rozpitvávány detaily hlavní postavy. Oblečení, speciální káva, pocity z žen. No, nevím jak dalece zná autorka muže. Dějová zápletka velice dobrá, konečně někdo zmínil ty tzv. disidenty, ale závěr mi přijde dost ukvapený, nečekaně prozrazený vrah. Jako oddech od stresu současných dnů se mi to líbilo.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Vražda za zásluhy v seznamech

české krimi české detektivky

Autorovy knížky