Vražda v lázních Třeboni přehled

Vražda v lázních Třeboni
https://www.databazeknih.cz/img/books/12_/120683/vrazda-v-laznich-treboni-120683.jpg 3 32 32

Zemřel houslista Pohanka během koncertu v lázeňském domě Aurora přirozenou smrtí nebo byl zavražděn? Odpověď na tuto otázku nalezne velmi rychle patolog, a tak začíná pátrání po těch, kdo měli zájem na houslistově smrti. V kulise jihočeské Třeboně se rozvíjí děj, který nejen přibližuje život města, ale odhaluje také ty, kteří se neštítí zločinu na své cestě za ziskem. Rozřešení nachází dvojice kriminalistů brzy poté, co je u Schwarzenberské hrobky zavražděna tajemná rusovláska. Ta byla viděna s houslistou Pohankou jen několik hodin před jeho nedobrovolnou smrtí.... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Vražda v lázních Třeboni. Přihlašte se a napište ho.

denib
12.04.2024 3 z 5

Průhledné, oddychové, bez napětí, předvídatelné. Ale jako celkem příjemná oddychovka to číst šlo a bylo to rychle za mnou :-) Takové "neurazí, nenadchne".... Hvězdičku navíc dávám za to, že se mi příjemně vybavovala loňská dovolená :-)

moničina
07.07.2021 3 z 5

Trápny Jost, naivné vykreslené postavy. A zbytočný opis histórie Trebone. Kniha na jedno použitie.

kokrokr
30.05.2021 1 z 5

Jediné, co má čtenář šanci vypátrat je, že pán Jost rád pije vychlazené pivo „Regent” a na každého známého řve jak na lesy. Tato informace je hlavní nosnou myšlenkou celé knihy.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Vražda v lázních Třeboni v seznamech