Vražda pro štěstí přehled

Vražda pro štěstí https://www.databazeknih.cz/img/books/51_/512194/bmid_vrazda-pro-stesti-dIo-512194.JPG 4 118 118

Doktor Pivoňka série

Detektivní román zavádí čtenáře do třicátých let 20. století do malebných putyk a tančíren starého Žižkova a mezi literární snoby z lepší společnosti. Na pozadí vraždy redaktora podprůměrné literární revue rozvíjí autor příběh pěti přátel v období hospodářské krize. Na knize kromě zajímavé zápletky zaujme především popis života v předválečné Praze, a to jak v prostředí snobské buržoazie, tak i mezi nezaměstnanou inteligencí a na parketech smíchovských a žižkovských dupáren. Román je psán ve stylu klasických detektivek.... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Vražda pro štěstí. Přihlašte se a napište ho.

janina66
22.03.2024 4 z 5

Detektivka se mi líbila. Čtivé, oddychové, skvělá zápletka a nečekaný vrah. Čekala jsem jiného podezřelého.

TercaHoney
23.02.2024 4 z 5

Knihu jsem měla výjimečně v podobě audioknihy. Hercule Poirot v českém provedení. Do poslední chvíle jsem netušila, kdo je vrah. Napadlo mě to opravdu, až před koncem rozuzlení. Co se týká děje, byla jsem spokojená, jediné co mi dělalo problémy, se orientovat, kdo je vlastně kdo.

cukrovka
20.02.2024 4 z 5

Příjemný detektivní příběh. Oddechové, místy vtipné a trochu nepřehledné pátrání po vrahovy redaktora literárního časopisu. Také jsem se trochu ztrácela ve všech těch postavách, ale hlavní dějová linka byla super.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Vražda pro štěstí v seznamech

v Právě čtených1x
v dalších seznamech2x