Vozy velkých cen přehled

Vozy velkých cen https://www.databazeknih.cz/img/books/73_/73406/bmid_vozy-velkych-cen-F2L-73406.jpg 5 3 3

Publikace o formuli 1, když ještě závody byly dobrodružstvím. Představení všech závodních monopostů té doby na fotografiích a kresbách Václava Krále.

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Vozy velkých cen. Přihlašte se a napište ho.

jerisno
11.03.2022 5 z 5

Tuhle motoristickou publikaci měl doma můj nejstarší brácha, který se o F1 lehce zajímal. Já jsem měl nějaké všeobecné povědomí, jako asi tehdy většina kluků. Samozřejmě jsem znal Emersona Fittipaldiho a další legendy, na trička jsme si fixírkou stříkali magické logo John Player Special, ale spíše to šlo tak nějak mimo mě. A tak to zůstalo celý můj dosavadní život. Rychlá kola a vůně benzínu opravdu nejsou mé šálky kávy.
Tuto knihu jsem si tehdy ale přečetl a pamatuji si, jak jsem byl unešen parádními ilustracemi závodních formulí jednotlivých stájí (ilustroval pan Václav Král).
Na střední škole jsem měl spolužáka, který byl do formulí blázen a jestli mě paměť neklame, tak jsem mu knihu daroval (s bráchovým požehnáním).
Pro automobilové nadšence asi zajímavá publikace té doby.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Vozy velkých cen v seznamech

v dalších seznamech1x

automobilový sport Formule 1, závody F1