Voyeur aneb Muž, který se dívá přehled

Voyeur aneb Muž, který se dívá https://www.databazeknih.cz/img/books/49_/49155/voyeur-aneb-muz-kter-49155.jpg 4 44 44

Rozsáhlá psychologická novela sleduje problémy pětatřicetiletého profesora literatury, zatíženého oidipovským komplexem.

Literatura světová Novely
Vydáno: , Jan

L'uomo che guarda , 1985

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Voyeur aneb Muž, který se dívá. Přihlašte se a napište ho.

Aribana
17.11.2022 3 z 5

Dodo žije hlavně zrakem “viděním něčeho” a dává tomu přednost před ostatními možnosti kontaktu s realitou.

Marekh
24.08.2020 4 z 5

Knihu jsem četl v minulosti. Jedná se o druhou knihu, kterou jsem přečetl od autora. Časem bych si chtěl přečíst knihu HORALKA. K této knize jsem se pořád nedostal. :)

sick.boy
05.03.2019 3 z 5

Vcelku šťavnatý příběh, ale proč Alberto, proč si vypravěči nechal v celé knize říkat Dodo?
To ti civění na otcův penis, matčiny prsa, chlupaté a rozevřené vagíny nepřišlo dost oplzlé, a tak jsi to musel korunovat touto nechutnou přezdívkou?
Jinak se to čte moc pěkně, partička italských zbohatlíků řeší své sexuální problémy a čtenáři je to podáváno skrz DODŮV (fuj) vytrénovaný pohled věčného pozorovatele.
Občas mě jejich problémy vlastně trochu iritovaly, nedokázal jsem se vcítit do otce, jehož největší děs spočívá v tom, že ho má menšího než vlastní syn. Já bych byl pyšnej, ale v Itálii to mají asi jinak. Taky jsou všichni připravení kdykoli a kdekoli odhodit šaty a souložit.
Do vší té erotiky jsou zamíchány všelijaké úvahy nad vztahy a životem a jsou podány moc pěkně a srozumitelně, nicméně dílo ve mě i přes svou čtivost nezanechalo hlubší otisk a tak dávám šest a půl zježených pubických chlupů z deseti.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Voyeur aneb Muž, který se dívá v seznamech