VOLBA- Moje cesta od manžela k Martině a lesbické lásce přehled

VOLBA- Moje cesta od manžela k Martině a lesbické lásce https://www.databazeknih.cz/img/books/15_/156326/bmid_volba-156326.jpg 5 2 2

Autobiografie milenky Martiny Navrátilové: Judy zde vypráví, jak se vypořádala s náhlou změnou svého života. Tím bylo přiznání, že je lesba a, že její láskou je Martina Navrátilová. O tom, jak se jí život obrátil a ona poznala opravdové přátele a sílu rodiny, kterou několikrát vystavila nemalé zkoušce. To, když přiznala svůj vztah s Martinou, jejich rozchod a právo při rozchodu nepřijít o to co ji patří. A v neposlední řadě pak, její nový vztah s úspěšnou spisovatelkou Ritou Mae Brownovou.... celý text

Literatura naučná Biografie a memoáry
Vydáno: , BB art

Choices: my journey after leaving my husband for Martina and lesbian life , 1996

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize VOLBA- Moje cesta od manžela k Martině a lesbické lásce. Přihlašte se a napište ho.

gabrimi
31.03.2013 5 z 5

Upřimné vyprávění vdané ženy s dětmi, která přišla na to, že šťastnější bude se ženou. Hned byla vystavena fotografů a novinářům, neboť její láska nebyl nikdo jiný, než Martina Navrátilová. Kniha z opravdového života.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha VOLBA- Moje cesta od manžela k Martině a lesbické lásce v seznamech

partnerské vztahy rodinné vztahy autobiografické prvky lesby, lesbismus sportovci

Autorovy knížky

1998  90%VOLBA- Moje cesta od manžela k Martině a lesbické lásce