Americká vojenská letadla 2. světové války přehled

Americká vojenská letadla 2. světové války https://www.databazeknih.cz/img/books/24_/242226/bmid_americka-vojenska-letadla-2-svetove-mo4-242226.jpg 5 2 2

Vojenská letadla série

Kniha poskytuje kompletní přehled letadel, která Spojené státy nasadily do války v letech 1941 až 1945. Spojením detailního textu, technického popisu a skvělých ilustrací kniha čtenáři poskytuje jedinečný přehled letadel a jejich úspěchů během 2. světové války. Text je doplněn stovkami archivních fotografií letadel nasazených na všech bojištích.... celý text

Literatura naučná Vojenství Encyklopedie
Vydáno: , Naše vojsko

American Warplanes of World War II: Combat Aircraft of the United States Army Air Force, US Navy, US Marine Corps 1941-1 , 1995

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Americká vojenská letadla 2. světové války. Přihlašte se a napište ho.

p3tris
01.07.2019 5 z 5

K hodnocení knihy stačí vlastně jediné. Udělat Ctrl+C a Ctrl+V z jiné autorovi publikace, z "Bojových letadel Luftwaffe". Podobně jde o téměř souhrnný soubor typů, které používalo americké armádní letectvo během druhé světové války, včetně těch méně známých nebo prototypů. Určitě se nejedná o nejucelenější přehled, ale pokud potřebujete rychle najít základní informace ke konkrétnímu letounu, na stránkách této knihy nejspíše budou.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Americká vojenská letadla 2. světové války v seznamech

v dalších seznamech1x