Voda mrtvá a živá přehled

Voda mrtvá a živá https://www.databazeknih.cz/img/books/39_/396095/bmid_voda-mrtva-a-ziva-hRq-396095.jpg 3 20 20

Jaké by bylo žít ve světě, kde láska dokáže zabíjet… Představte si svět, kde je nebezpečné být ženou, kde vychovat dceru vyžaduje drastická opatření. Sledujte příběh tří sester, jež rodiče pro jejich vlastní dobro drží v izolaci a učí je o lásce všechny ty strašlivé věci, které musí znát každá žena. Co se však stane, když jim do života vstoupí tři muži – tři cizinci vyplavení mořem, s hladovýma a úpěnlivýma očima – a začnou kolem sebe šířit touhu a zároveň za sebou zanechávat zkázu? Voda mrtvá a živá je hypnotický a návykový román, oslňující fantazie na téma utrpení, sesterství a transformace.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Mladá fronta

The Water Cure , 2018

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Voda mrtvá a živá. Přihlašte se a napište ho.

SCP
15.08.2023 4 z 5

O kultu, fanatismu a co to dělá s lidmi. Nejstarší z dívek je 30, ale máte pocit, jako by to vyprávěly děti. Škoda, že nebyly zmíněny ty zásadní knihy, které četly.

Calypso
04.01.2023 4 z 5

Tematicky podobné jako řecký film 'Dogtooth', ale zpracování je někde úplně jinde. Každému to sedět nebude, ale fakt nižšího hodnocení, než slátaniny Magdaleny Mintové a Patrika Hartla, vzbuzuje podobně surreálný pocit jako atmosféra knihy.

Pafy
30.11.2020 4 z 5

Mě to docela bavilo a kniha se mi četla dobře. Asi mám teď období, kdy čtu raději nějaké "jiné" knihy.

Zatím zde není žádná související novinka.

Svět od žen očekává, že jsou schopny do sebe bez ptaní přijímat vinu a smutek.

Doufáme, že ho najdou a že ostatním budou vyprávět o nebezpečných ženách, které objevily způsob, jak se zachránit samy.

Kniha Voda mrtvá a živá v seznamech

ostrovy rodinné vztahy incest izolace utrpení voda sestry thrillery pro ženy

Autorovy knížky

Sophie Mackintosh