Vo vzduchu cítiť mágiu přehled

Vo vzduchu cítiť mágiu https://www.databazeknih.cz/img/books/44_/447663/bmid_vo-vzduchu-citit-magiu-ioU-447663.jpg 4 41 41

Niektoré tajomstvá by mali ostať navždy utajené! V starej vile to zvláštne vonia – mnohými vôňami súčasne. To si Luci všimne vo svojom novom domove ako prvé. Nedokáže však zistiť, odkiaľ tie neobyčajné pachy prichádzajú. Ani kľúč, ktorý nájde pod drevenou doskou v schodisku, nepasuje do žiadnej zámky. Existuje vo vile tajná izba? Luci sa pustí do pátrania spolu so svojím malým bratom Bennom a chlapcom od susedov Matsom. Keď sa im podarí preniknúť do skrytej časti vily, nemôžu uveriť vlastným očiam. Objavia regály plné záhadných flakónov s ligotavými a bublajúcimi voňavými tekutinami! No vo fľaštičkách nedriemu iba príjemné prekvapenia, ale aj veľké nebezpečenstvá. Najmä jeden flakón by mal radšej navždy zostať zatvorený...... celý text

Literatura světová Fantasy Pro děti a mládež
Vydáno: , Fragment (SK)

Ein Geheimnis liegt in der Luft , 2018

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Vo vzduchu cítiť mágiu. Přihlašte se a napište ho.

E-liška2013
13.01.2024 5 z 5

(SPOILER) Moc pěkná knížka, ale přijde mi že Hana nebo nějak tak se jmenuje je taky proti nim a využívá je. Ale fakt nevím

lucakuca
23.06.2023 4 z 5

Cítím rozmanité vůně přes obrázky, zažívám dobrodružství v nové vilce, s novým kamarádem, super bráškou a společně zachraňujeme město od divno....
Jejda to se mi neděje? :-) To je škoda, tak aspoň o tom čtu.

broskev28
09.12.2021 4 z 5

Vzhledem k tomu, že se mi letos podařilo koupit voňavé vánoční známky, jsem čekala, že právě tahle kniha mi provoní pokoj - nestalo se.
Ale to mi zas až tolik nevadí, protože četba mi to vynahradila; koneckonců právě proto si kupujeme/půjčujeme knihy. A čtení to bylo příjemné a oddechové, mně se asi nejvíc líbilo to, jak moc musela pracovat má fantazie: Lucie a její zajímaví rodiče, vila Evie, staré schodiště, úžasný skleník (už jen popis jeho konstrukce mi bral dech!), pracovna a laboratoř, a samozřejmě ty flakóny! Jak já je chtěla vidět, ohmatat a (přísně výběrově) přivonět!
Takže se - podobně jako zandu - těším na druhý díl. A na rozdíl od komentáře Jarmila97 mám docela jasnou představu, co bych se v něm chtěla dozvědět, otázkou je, nakolik se mi to poštěstí . . .

Knižní novinky (34. týden)

16.08.2020

Kniha Vo vzduchu cítiť mágiu v seznamech

v Právě čtených5x
v dalších seznamech4x