Vnitřní bezpečnostní sbory a zpravodajské služby ve střední Evropě přehled

nehodnoceno
Vnitřní bezpečnostní sbory a zpravodajské služby ve střední Evropě https://www.databazeknih.cz/img/books/41_/413367/bmid_vnitrni-bezpecnostni-sbory-a-zpravo-TfU-413367.jpg 0 0 0

Zajištění vnitřní bezpečnosti je jedním z primárních závazků státu vůči občanům a podílí se na ní celá řada aktérů od policejních, zpravodajských, celních a justičních orgánů až po soukromé bezpečnostní služby. Aktivity vnitřních bezpečnostních služeb mají mimo jiné významný dopad na občanské svobody, lidská práva a obecně kvalitu liberální demokracie. Kniha souhrnně představuje vývoj bezpečnostních sborů a zpravodajských služeb ve střední Evropě od roku 1989 až dodnes. Zejména zachycuje změny v pravomocích přijatých v éře boje proti terorismu a uprchlické krize v České republice, Maďarsku, Polsku a Slovensku.... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Vnitřní bezpečnostní sbory a zpravodajské služby ve střední Evropě. Přihlašte se a napište ho.

Zatím zde není žádný komentář.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Vnitřní bezpečnostní sbory a zpravodajské služby ve střední Evropě v seznamech

Kateřina Tvrdá
česká, 1985
2019  100%Labyrintem zločinu a chudoby: Kriminalita a viktimizace v sociálně vyloučených lokalitách
2018  0%Vnitřní bezpečnostní sbory a zpravodajské služby ve střední Evropě