Vlčia princezná přehled

Vlčia princezná
https://www.databazeknih.cz/img/books/36_/360632/bmid_vlcia-princezna-MzM-360632.jpg 4 144 144

Školský výlet vám môže celkom zmeniť život! Sama na svete Sophie sníva, že je výnimočná, ale toto by jej ani vo sne nenapadlo… Na školskom výlete v Rusku sa Sophie a jej dve kamarátky ocitnú samé na opustenej zasneženej vlakovej stanici. Zachráni ich charizmatická princezná Anna Volkonskaja, vezme ich do svojho zimného paláca a učaruje im príbehmi o stratených diamantoch a tragickej minulosti. Ako sa pomaly zvečerieva a vlky zavýjajú, v rozpadávajúcom sa paláci plnom tajomstiev Sophie objaví viac než len sny.... celý text

Literatura světová Fantasy Pro děti a mládež
Vydáno: , Fragment (SK)

The Wolf Princess , 2012

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Vlčia princezná. Přihlašte se a napište ho.

julie0463
11.01.2022 5 z 5

Hezká kniha čte se svižně a rychle. Začátek nic moc ale jak vlezou do vlaku hned sem se do toho začetla, ale bohužel sem to četla ve škole, takže každou středu asi.
Jak přišlo na toho vlka který byl zranění tak mi ukápla slza.
Moc se mi to líbí ale znova už to teď nechci číst, ani to nejde začnu první stránku a hned vím o čem to je. Ale možná po tom zase sáhnu.

Ellis03
25.08.2021 5 z 5

Moc hezká pohádka pro děvčata. myslím, ze kdybych ji četla už jako žákyně 2. Stupně ZŠ, byla bych z ni nadsena ještě víc.

Jurajovamaka
05.02.2021 5 z 5

Pekná rozprávka pre dospelých na dobrú noc :-)

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Vlčia princezná v seznamech

v Právě čtených1x