Vlčia hora přehled

Vlčia hora https://www.databazeknih.cz/img/books/38_/388098/bmid_vlcia-hora-bzi-388098.jpg 3 75 75

Milujúci manžel Gregor Kavecký sa rozhodne prekvapiť svoju manželku Michaelu nezvyčajným dobrodružstvom. Výlet na Vlčiu horu im má priniesť vytúžený útek pred hlukom a stresom veľkomesta. V srdci nedotknutej krásy a drsnej hory sa však začína skutočný boj o život. Vlčia hora... odrazu zdivočie... V jedno ráno Gregor zmizne bez stopy. V chalupe po ňom ostanú iba krvavé šmuhy vedúce kamsi do hlbokého lesa. Ublížil mu azda vlk? A prečo jeho manželka nič nepočula a nevidela? Zamilovaná Michaela sa rozhodne vziať osud do vlastných rúk a vydá sa hľadať manžela do neľútostných hôr, sama sa však ocitá na hranici života a smrti. Fyzicky a psychicky vyčerpaná stretáva dvoch mužov, ktorí jej podávajú pomocnú ruku. Sú to však naozaj poľovníci hľadajúci posledného vlka alebo číhajú na niečo iné? Žeby práve na jej manžela? A čo keď má byť ich korisťou aj ona?... celý text

Romány Thrillery Literatura slovenská
Vydáno: , Motýľ

Vlčia hora , 2018

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Vlčia hora. Přihlašte se a napište ho.

1v8na
26.07.2023 3 z 5

Musím říct, že mě osobně kniha v jedné věci pomohla - dostala mě ze čtenářské krize. Toho si velmi vážím.
Potřebovala jsem příběh, který bude akční, bude se rychle číst a bude ubíhat. To kniha splňovala.
Druhá věc je ta, že mi přišla nereálná, hlavní hrdinka mi přišla nesympatická, její manžel psychopat.
Nicméně napětí, akce, svižný děj a záruka toho, že jsem se nenudila v knize rozhodně byla.
Kvalita a promyšlenost příběhu je trochu mimo.

Veve11111
06.07.2023 3 z 5

Druhá kniha, ktorú som od autorky čítala a musím povedať, že prvá (Tu si v (ne)bezpečí) sa mi páčila oveľa viac. Táto bola taká nemastná, neslaná. Veľmi naivná, až nerealistická s jednoduchou zápletkou. Koniec ma vôbec neprekvapil. Čítala sa však celkom dobre a rýchlo.

RADIN
03.12.2022 1 z 5

V knihe mi vadili vulgarizmy,ani táto kniha za veľa nestála.

Knižní novinky (30. týden)

21.07.2019

Kniha Vlčia hora v seznamech