Poslední pramen přehled

Poslední pramen https://www.databazeknih.cz/img/books/33_/337753/bmid_posledni-pramen-gtf-337753.jpg 4 18 18

Vlčí kůže série

Ve světě zuří válka. Nevyhýbá se ani obyvatelům vesnice Černá Voda, ležící v drsném a chladném prostředí severských hor. A právě Černá Voda je místem, kde se prolínají osudy hlavních hrdinů románu. Mladé ženy Myrten, odjíždějící do Stockholmu s tajemstvím, o němž neví ani její nejbližší. Kristin, Myrteniny milované nevlastní sestry, které uštědřila válka krutou ránu, přesto nadále zůstává silnou osobností. Do vesnice přijíždí i charizmatický malíř Elis, pro místní obyvatele zůstává však záhadou. Kdo ve skutečnosti je tento tajemný cizinec? A podaří se mu i nadále skrývat svou minulost?... celý text

Literatura světová Romány
Vydáno: ekniha , MOBA (Moravská bastei)

Vargskinnet: Sista rompan

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Poslední pramen. Přihlašte se a napište ho.

Katka2382
21.11.2021 5 z 5

Moc se mi to líbilo a asi i víc než Vlčí kůže.Už jsem hlavní hrdiny znala,takže to bylo setkání se starými známými.
Jsem zvědavá na poslední díl.

Maanna
12.02.2019 5 z 5

Je to kniha, která vyžaduje soustředění a asi i nějakou životní zkušenost, protože poměrně přesně odráží takový ten pocit "jak se to stalo, že je mi najednou padesát, a jsem nebo nejsem jiná než ve dvaceti?" Postavy doprovázíme po určité úseky života, pak je opustíme a potkáme je po letech, přičemž o spoustě událostí se dozvíme jen okrajově. Přesto mají postavy logický vývoj. Podobné to je i s místy, vracíme se stále na ta samá, ale nic není stejné... Je to nesentimentální, místy tvrdé a mně se to moc líbilo, i když to asi opravdu není kniha pro každého.

Kerberos
06.10.2018 3 z 5

První díl se mi líbil více,příliš zdlouhavé,popisné.Nevím jestli dám šanci i třetímu dílu.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Poslední pramen v seznamech

v Právě čtených1x