Vlčí krev přehled

Vlčí krev https://www.databazeknih.cz/img/books/20_/200160/bmid_vlci-krev-FU2-200160.jpeg 4 329 329

Syn pekel série

Vydejme se do Velwetie, tajemné země obývané Temnovlky – nesmrtelnými bytostmi, ze kterých jde strach a lidé jsou pro ně pouhou kořistí. Minulost vlkodlaka Nerana, nazývaného Syn pekel, je s Temnovlky pevně svázána. Pouze čarovný nektar Étarlininy slzy by mu mohl pomoci se odpoutat a zvrátit svůj osud. Musí uzavřít spojenectví s elfkou Liadel, kterou ze srdce nenávidí. Podaří se mu odhalit její tajemství? Bude Neranovi odpuštěna dávná zrada? Ve Velwetii mezitím propuká boj temných sil - třinácti démonů. Neran je vtažen do bitvy o moc. Kdo zvítězí, rozhodne o osudu celé země.... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Vlčí krev. Přihlašte se a napište ho.

rakosnicek333
06.03.2023 5 z 5

České fantasy a naprostá bomba. Moje první setkání s autorkou, ale rozhodně ne poslední. Neran je přesně můj šálek kávy... věčně vrčící pesimista, co se s tím moc nepáře. Čte se to samo a obdivuju vyjadřovací schopnosti autorky. Jen jak čtu ty komentáře, tak ekniha je zjevně hodně ochuzená. Žádná mapa, žádné portréty, škoda.

anebar
01.02.2022 2 z 5

Líbilo se vám Stmívání? Upírů ale máte plné zuby a chtěli byste něco trochu jiného, minimálně stejně temného? Kniha se vám bude líbit. Já však nesplňovala všechny potřebné kritéria a po 70 stranách jsem čtení musela vzdát. Hodně štěstí čtenáři!

PanTydlitát
15.05.2021 5 z 5

Co by byli vlkodlaci bez řádně krvavých scén, že? :D Kniha se mi velmi líbila a neustále mě nutila být v pozoru.

Knižní novinky (25. 2. - 3. 3.)

24.02.2013

Kniha Vlčí krev v seznamech