Vlčí brloh přehled

Vlčí brloh
https://www.databazeknih.cz/img/books/48_/489658/bmid_vlci-brloh-TdZ-489658.jpg 4 23 23

Zvierací detektívi na stope skutočných zločinov! Obyvatelia Ďalekého lesa sú celí bez seba – niekto totiž spáchal skutočné zverstvo! Náčelník Jazvec dosiaľ riešil len drobné priestupky, no koho by už zaujímala krádež borovicovej šišky, neupratané výkaly na čistinke či pero vytrhnuté z chvosta? Keď začal mladý zástupca náčelníka Jazvecúr pracovať na Polícii Ďalekého lesa, sníval o vyšetrovaní úplne iných zločinov... A dočkal sa! Neslýchaná vražda. Nešťastná vdova. Chamtiví právnici... Všetko, ako má byť v skutočnej brutálnej detektívke. Skúsený detektív Jazvec a jeho zástupca Jazvecúr sú už na stope... Anna Starobinec stihla vystriedať niekoľko profesií, kým prišla na to, že zo všetkého najviac ju baví vymýšľať príbehy, ktoré čitateľov úplne opantajú. Dnes sa jej knihy prekladajú do mnohých jazykov, získavajú literárne ceny a nakrúcajú sa podľa nich filmy. Pre dospelých čitateľov píše podmanivé strašidelné príbehy, vďaka ktorým si vyslúžila prezývku „ruský Stephen King“. Jej rozprávky pre deti nie sú také strašidelné, ale rovnako strhujúce. Pre čitateľov od 7 rokov... celý text

Literatura světová Pro děti a mládež Příběhy
Vydáno: , Ikar (SK)

В логове волка , 2016

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Vlčí brloh. Přihlašte se a napište ho.

Atisa
24.05.2024 5 z 5

Na tuto knihu mě nalákala jedna knižní influencerka. Přečteno se šestiletým synem. Velmi se mu tato knížka líbila, mně také. Závěr byl překvapivý. Určitě bychom si chtěli přečíst i další pokračování tohoto příběhu.

broskev28
03.03.2024 5 z 5

Tak tohle byla pecka! Už v první kapitolce se objevilo muchito, piňa kláda a třesk'n'plesk a já byla lapena; skvěle napsané a skvěle přeložené, paráda! Vůbec netuším, jak tohle poberou mladší čtenáři, ale jestli to nepoberou, jsem rozhodnuta nabízet tuhle knihu i dospělákům – a možná právě jim. Vyzkoušejte sami a budete překvapeni!

Alíša236
18.02.2024 5 z 5

Opravdu hodně mě bavilo knihu dětem číst a děti bavila neméně. Syn pořád spekuloval o tom, kdo mohl čin udělat, jak by se to mohlo stát a obě mě nutily číst i jindy než je večer ve vyhrazený čas.

Knižní novinky (10. týden)

01.03.2020

Kniha Vlčí brloh v seznamech