Vlastní krev přehled

Vlastní krev https://www.databazeknih.cz/img/books/12_/120723/vlastni-krev-120723.jpg 4 119 119

Vítejte v drsném světě, kde hrdinové nejsou tak hrdinští, aby neměli strach, čarodějnice mají slovník přístavních poběhlic, poběhlice zručnost šermířů a šermíři třesoucí se ruce těch, kdo to s pijatikou přeháněli příliš dlouho. Sbírka povídek talentované české autorky, známé mj. ze stránek Pevnosti.

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Vlastní krev. Přihlašte se a napište ho.

Nelíísek
20.08.2022 5 z 5

První povídky byli sice trochu težkopádné ale další jsem dala jedním dechem.

Killlerka3031
21.07.2022 3 z 5

Ze začátku mi přišla kniha troch matoucí ale, nebyla špatná

Zelený_Drak
25.05.2022 3 z 5

Tady jsem dočítala jen povídky, které nebyly v knize "Rudovlasá - Cesta čarodějky", tedy ty bez Moire. Je to starší tvorba, bližší tomu, jak si pamatuji první kousky, které jsem od Petry Neomillnerové četla. V každé z těch povídek mi ale něco chybělo. Něco kvůli čemu bych si na ně za rok vzpomněla. Třeba Žlutooká začala dobře a pokračovala také dobře ale najednou úplně jinak a konec se semlel tak rychle, že jsem ho skoro přehlédla. Byl tam sice zajímavý ten šamanismus, jenže je mi jasné, že brzy zapomenu, co ti šamani vůbec řešili. "Technicky" nejlepší příběh měla podle mého mínění Cesta k pravdě, ale tam mi zase chyběl nějaký moment, který by vzbudil větší zájem o hlavní hrdinku.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Vlastní krev v seznamech

v dalších seznamech1x