Vire, padni! přehled

Vire, padni! https://www.databazeknih.cz/img/books/45_/459158/bmid_vire-padni-4NR-459158.jpg 3 7 7

Rodino, přichystal jsem pro nás fantastickou dovolenou, pronesl při nedělním obědě tatínek a tajuplně se usmál. A tak o jarních prázdninách v jedné chatě nastala očistná terapie. Když po nekonečně dlouhých dnech ze srubu mátožně vylezlo šest sinalých, špinavých, prochladlých, mžourajících postav, bláhově si všichni mysleli, že útrapám je konec. Nikdo netušil, že je čekají mnohem těžší zkoušky. Neobyčejná rodina v neobyčejném čase úpí, ovšem čtenář se baví!... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Vire, padni!. Přihlašte se a napište ho.

milan.krimsky
01.08.2023 4 z 5

Co vše dokáže covid provést s ldmi

paníŠ
30.04.2021 4 z 5

Milý příběh, který se čte v podstatě sám. Osobně jsem si extrémně zamilovala paní ředitelku s dronem :). Pro všechny věkové kategorie fajn čtení doplněné o "slovníček" pojmů, které s dnešní dobou souvisí víc než dost.

Ditules
28.01.2021 4 z 5

Hodně jsem se pobavila nad rodinnými trampotami Vejklubcových a zároveň se poučila o termínech spojených s pandemií. Myslím, že je to skvělé propojení příjemného s užitečným. :)

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Vire, padni! v seznamech