Vinnetou II - Na válečné stezce přehled

Vinnetou II - Na válečné stezce https://www.databazeknih.cz/img/books/62_/62157/bmid_vinnetou-ii-na-valecne-stezce-65c89b8cd1e22.jpg 5 634 634

Vinnetou série

Nejslavnější indiánský příběh o přátelství, čestnosti a odvaze náčelníka Apačů Vinnetoua a jeho bílého bratra Old Shatterhanda se u nás stal legendou. Příběh vyjde ve třech svazcích v nezkrácené podobě, v nichž naleznete skvělé ilustrace mistra Zdeňka Buriana. Není mnoho knižních titulů, na které by kluci tak vzpomínali, jako na knižního Vinnetoua před šedesáti roky. Věřte, že ty knihy jsou živé dodnes.... celý text

Vydáno: , Toužimský & Moravec

Winnetou, der rote Gentleman , 1888

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Vinnetou II - Na válečné stezce. Přihlašte se a napište ho.

ivetka859
03.03.2024 4 z 5

Oproti prvnímu dílu byl tenhle nahuštěnější co do děje, zápletka se klikatila tam a sem. Přišlo mi, že by příběh mohl být klidně rozsekán na několik menších dějových linek a povídek a pořád by byly všechny vydatné a napínavé.
Posledních 40 stran mi dokonce přišlo přilepených až moc okatě, prostě jeden samostatně čnějící příběh k jedinému účelu - ukázat Santera a propojit tak knížku s prvním dílem.
Jinak mě moc baví, jak K. May umí jednoduše a srozumitelně popisovat bojové scény, stejně jako scenérie, a ačkoli jsem knížku četla dost útržkovitě, nikdy jsem se v ději ani postavách neztrácela.

Čmeláček
05.04.2023 5 z 5

Vinnetou a Old Shatterhand jsou věční a já jsem se s nimi hodně dlouho kamarádil :))). Nemám co dodat a dávám zase pět stars!

vernem1850
22.10.2022 5 z 5

Skvělý druhý díl, který byl ještě lepší než první (obzvláště novela Old Death).

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Vinnetou II - Na válečné stezce v seznamech

v Právě čtených3x