S malou pomocí přátel přehled

S malou pomocí přátel https://www.databazeknih.cz/img/books/49_/496117/bmid_s-malou-pomoci-pratel-KOS-496117.png 4 38 38

Viktor Náplava série

< 2. díl

Druhý díl detektivní série ze současného Brna, kterým vás opět provede svérázný detektiv Viktor Náplava. V Brně před justičním palácem je za bílého dne postřelen muž, v jehož kapse se najde vizitka detektiva Náplavy. Soukromému očku tak nezbývá nic jiného než rozlepit víčka, překonat ranní kocovinu a pustit se do pátrání. Ve druhém příběhu brněnské série vás samorostlý detektiv vezme s sebou nejen do svého oblíbeného baru, ale i do kasáren nebo do manželské poradny. S malou pomocí starých i nových přátel vám Viktor namíchá koktejl záhad, napětí a ironie, ze kterého vás nebude bolet hlava.... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize S malou pomocí přátel. Přihlašte se a napište ho.

janturecek2001
20.10.2023 5 z 5

Solidní česká detektivka. Za doporučení díky Milanovi Zbořilovi.

Jaruš7
20.09.2023 5 z 5

Miluju ty čisté duše v rouše detektivní eufórie.
Fajnůstka.
Citace:"Potřeboval jsem důkaz, že ti vážně šlo o život a že tady tvůj kamarád," podíval se na Igora, " jednal ve stavu krajní nouze. Za to jak jim tam ten kumbál vymaloval odstínem AB negativní, by totiž taky mohl mít na krku těžké ublížení na zdraví. Jeden z těch H... ranařů je ještě ve špitále. Drátují mu čelist."

Svěží dílko.

Doufám v pokračování.

LivieBorova
13.06.2023 5 z 5

Výborné! Skvělá je především postava detektiva Náplavy. Nekonvenční, trochu divný člověk, se kterým bych si ale ráda popovídala u sklenky vína. Bavila jsem se.

Sokolník, Lesk soumraku a další knižní novinky (7. týden)

12.02.2023

Kniha S malou pomocí přátel v seznamech

v Právě čtených1x
v dalších seznamech2x