Vieš, kde rastú stromodeti? přehled

Vieš, kde rastú stromodeti? https://www.databazeknih.cz/img/books/40_/404310/bmid_vies-kde-rastu-stromodeti-zJu-404310.jpg 4 35 35

Kde bývajú stromodeti? To by rada vedela malá veverička Petra. A prečo sa ľudia nemusia báť vlkov? Horár Peter vezme veveričku na dobrodružnú lesnú potulku. Cestou prespia pod šírym nebom, upúta ich rúbanie ihličnatých stromov a naozaj stretnú vlka! Ale podarí sa im nájsť aj stromodeti a ich rodičov? A objavia rodinu, v ktorej Petra môže zostať? Prvá obrázková kniha autora bestsellerov Petra Wohllebena. Dobromyseľný príbeh, ktorý deťom jedinečným spôsobom priblíži les a prírodu.... celý text

Příroda, zvířata Pro děti a mládež Ekologie, živ. prostředí
Vydáno: , Tatran (Bratislava)

Weißt du, wo die Baumkinder sind? , 2018

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Vieš, kde rastú stromodeti?. Přihlašte se a napište ho.

muchomurka
20.06.2023 3 z 5

Přečetly jsme ji s Bambulkou. Ale mě po jejím dočtení zůstal pocit smutku a úzkosti. Nevím, co si o knize myslet. Musím ji strávit a uvidím, co to ve mně zanechá.

kamibe
31.10.2022 3 z 5

Poslechla jsem si knihu Tajný život stromů a chtěla se seznámit s jeho knihami pro děti. Tahle mi přišla do rukou jako první a upřímně sděluji, že jsem zas tak moc nadšená nebyla. Ale brzy se ke mně dostaly další knížky a ty už se mi líbily velmi. Tady jsem našla možná jen jednu věc, kterou bych ocenila, ale čekala jsem víc. Toho mi ovšem dostatečně dopřála kniha o Píťovi , který hledá, kde si zchladí tlapky, a kniha Víš, kde bydlí zvířata? A ještě mě čeká Slyšíš, jak mluví stromy? Na to se těším.

misssicccka
16.01.2022 5 z 5

Krasny pribeh, ktery jen mimodek sdili fakta.
Nadherne ilustrace.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Vieš, kde rastú stromodeti? v seznamech

v Právě čtených1x
v dalších seznamech6x