Vianočný chlapec Nikolas přehled

Vianočný chlapec Nikolas
https://www.databazeknih.cz/img/books/48_/486914/bmid_vianocny-chlapec-nikolas-6BO-486914.jpeg 4 60 60

Kluk jménem Vánoce série

Tento príbeh je o Vianočnom otcovi. Možno preňho máte iné mená, napr. Santa či Mikuláš. Ale ak by ste boli elfovia, nevolali by ste ho inak ako Vianočný otec. Viete si však predstaviť, že kedysi ho nikto nepoznal? Bol obyčajným chlapcom a žil uprostred ničoho. Veľa toho o svete nevedel, poznal však chuť hubovej polievky, chlad severského vetra a príbehy, ktoré mu rozprávali rodičia. S mágiou ho spájalo len to, že v ňu veril. A v jeho živote sa mali čoskoro udiať zázraky, ktoré si nevedel ani predstaviť!... celý text

Literatura světová Pro děti a mládež Příběhy
Vydáno: , Albatros (SK)

A Boy Called Christmas , 2015

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Vianočný chlapec Nikolas. Přihlašte se a napište ho.

slay_girl
09.01.2024 5 z 5

Prostě úžasná kniha plná kouzel a magie. Je velmi napínavá, vtipná a taky dost smutná. 5/5!!!

Snapeova
31.12.2023 4 z 5

V prosinci mám tendenci číst vánoční knížky a tak jsem letos sáhla po této. Je to především pohádka spíše pro děti, takže to nebylo nic z čeho bych byla vyloženě paf. Je napsaná tak, že baví dítě i dospělého. Nenudila jsem se, nápad byl velmi pěkný. Zpracování bylo na pohádku dost reálné. Nebyla tam přemíra naivity. Kniha zpracovává i vážná témata nebo smutné události. Napsaná je opravdu dobře.

Kniho_holka
25.12.2023 4 z 5

Ideální audiokniha na Vánoce. Příběh, který mi ještě více umocnil atmosféru štědrého dne a vyborná interpretace Ondřeje Havlíčka (Endru), rozhodně doporučuji všem dětem i dospělým s duší dítěte.

Vychází Ticho a další knižní novinky (44. týden)

29.10.2022

Kniha Vianočný chlapec Nikolas v seznamech