Vianočná kniha přehled

Vianočná kniha https://www.databazeknih.cz/img/books/17_/172775/bmid_vianocna-kniha-172775.jpg 4 19 19

Vianočné príbehy sú vďačná téma. Či už na krátenie dlhých zimných večerov, alebo na spríjemnenie čakania na Štedrý deň. No ak ich autormi sú Alexander Puškin, Lev Nikoljevič Tolstoj, Michail Bulgakov, Karel Čapek či Hans Christian Andersen, môžu sa stať aj zaujímavým literárnym zážitkom. Výber tvorí trinásť vianočných a zimných príbehov s ilustráciami Jindřicha Čapku, Zuzany Brunckovej a Jitky Němečkovej.... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Vianočná kniha. Přihlašte se a napište ho.

dohnálci
30.12.2021 3 z 5

Pozvolněji plynoucí povídky se zimní sněhovou tématikou, které vás pobízejí k uvaření čaje, zachumlání do deky a vychutnání si klidné zimní pohody.

Kolombus
21.03.2021 4 z 5

krásnych 13 vianočných a zimných príbehov od tych najlepších. A viete čo je obrovský bonus? nádherné ilustrácie i keď uznávam, že ich forma nemusí osloviť každé dieťa.

Vknihách
16.05.2020 1 z 5

Mne ani mojej 5 ročnej dcérke sa kniha veľmi nepáčila. Príbehy sú viac o zime ako o Vianociach. Niektoré rozprávky sú až pridlhé a obe sme pri čítaní strácali pojem o prečítanom texte. Nás až tak nenadchla.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Vianočná kniha v seznamech

v Právě čtených1x