Stanice odložených lásek přehled

Stanice odložených lásek
https://www.databazeknih.cz/img/books/14_/140154/stanice-odlozenych-lasek-140154.jpg 4 424 424

Vesnice Stamice série

Nová kniha Hany Marie Körnerové vypráví o osudech dvou kamarádek Laděny a Kamily na pozadí událostí sedmdesátých a osmdesátých let minulého století. Lásky šťastné i nešťastné, manželství vydařená i nevydařená, průšvihy, trapasy i humorné historky. Je to příběh o tom, jak ustát životní kotrmelce, nezbláznit se a jít dál.

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Stanice odložených lásek. Přihlašte se a napište ho.

MarNe
28.05.2024 4 z 5

Příjemná oddechová, možná trošku naivní pohled dospívajících dívek v sedmdesátých letech minulého století. Zároveň ukázka toho, jak to tehdy chodilo na vesnicim. Obava z toho, co by tomu řekli lidi, cejch svobodné matky, která se i zbrkle narychlo vdá...

li-li-nka
25.05.2024 5 z 5

Moje první knížka této autorky. Hledala jsem oddechovku z důvodu nemoci, a poslouchala ve formě audioknihy. Moc příjemně se poslouchala.

Thamilka
23.05.2024 4 z 5

Moc hezká kniha, skvěle se četla. Byla jsem zvědavá, jak to dopadne a již teď se těším na další 2 díly.

Šachy pod sopkou, Ztraceny v Paříži a další knižní novinky (25. týden)

19.06.2022

Kniha Stanice odložených lásek v seznamech

v Právě čtených5x
v dalších seznamech5x