Vesnice a osady na území Velké Prahy s památkami slohové a lidové architektury I. přehled

nehodnoceno
Vesnice a osady na území Velké Prahy s památkami slohové a lidové architektury I. https://www.databazeknih.cz/img/books/53_/531412/bmid_vesnice-a-osady-na-uzemi-velke-prah-65c0d51726cc2.jpg 0 0 0

Hlavní město Praha – odbor památkové péče Magistrátu hl. m. Prahy vydal krásně zpracovanou publikaci, která aktualizuje současný stav vybraných vesnických sídel na území hlavního města, nevyjímaje ves lidí Počernových nebo Počerného aneb chcete-li, Dolní Počernice. Po obsahové stránce je publikace rozdělena do několika kapitol zahrnujících základní identifikační údaje, charakteristiku krajiny a osídlení, urbanistický vývoj sídelního útvaru, charakteristiku stavebního fondu, se zaměřením na celkové zhodnocení včetně památkové ochrany a vymezení limitů rozvoje jednotlivých území. Odborné i laické veřejnosti mohou získané poznatky sloužit k poznání specifické lidové architektury na území velkých měst.... celý text

Architektura Pragensia
Vydáno: , Hlavní město Praha - odbor památkové péče Magistrátu hl. m. Prahy

Vesnice a osady na území Velké Prahy s památkami slohové a lidové architektury I. , 2015

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Vesnice a osady na území Velké Prahy s památkami slohové a lidové architektury I.. Přihlašte se a napište ho.

Zatím zde není žádný komentář.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Vesnice a osady na území Velké Prahy s památkami slohové a lidové architektury I. v seznamech

v Právě čtených1x

Autoři knihy