Veselé pohádky a říkadla přehled

Veselé pohádky a říkadla
https://www.databazeknih.cz/img/books/77_/77989/bmid_vesele-pohadky-a-rikadla-fgf-77989.PNG 5 150 150

Nové, tentokrát už osmé vydání veselého vyprávění pro děti předškolního věku. Vedle známých pohádek o neposlušných kůzlátkách či o veliké řepě obsahuje knížka populární výběr - málo známé pohádky o hodných i zlých zvířátkách, o obyčejných lidech a o strašidelných dračích obludách. Říkadla i pohádky jsou doprovázeny spoustou barevných obrázků.... celý text

Literatura světová Pro děti a mládež Pohádky
Vydáno: , Lidové nakladatelství

Гуси-лебеди , 1951

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Veselé pohádky a říkadla. Přihlašte se a napište ho.

anája
14.10.2023 5 z 5

Tato kniha je opravdu poklad. Četla jsem ji já. Svým dětem. A vnoučata jako první kdyz přijdou , jdou pro ni a musíme číst. Nejoblíbenější je O veliké řepě, O zajickovi a lišce a Dreveny zámeček - ten hrajeme i se zvířátky. Vždycky se musím smát , když deti říkají že šel okolo vlček šedý boček a lištička sestřička:)

Aribana
04.10.2023 2 z 5

Pohádky odpovídají své době, je zde hodně tradičních ruských pohádek. Ale vnoučka celkem zaujaly.

grizlinka
19.09.2023 4 z 5

Krásné pohádky i říkanky.Jen mě jako předčítajícího dost štvalo ze je kazda úplně jinak dlouhá a musela jsem vždycky vybírat.Ale to je maličkost, hlavně ze se libi dětem

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Veselé pohádky a říkadla v seznamech

v Právě čtených1x
v dalších seznamech2x