Věra Martinová - Až na dno. A zase zpátky přehled

Věra Martinová - Až na dno. A zase zpátky
https://www.databazeknih.cz/img/books/15_/156335/bmid_vera-martinova-az-na-dno-a-zase-zpatky-156335.jpg 4 8 8

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Věra Martinová - Až na dno. A zase zpátky. Přihlašte se a napište ho.

DádazPrahy
07.01.2023 3 z 5

Knížka se mi dostala do ruky náhodou a protože mám ráda písničky Věry Martinové, knížku jsem si se zájmem přečetla. Není to žádná náročná literatura, ale jednoduché vyprávění o životě, tak, jak plynul se svými vzestupy i pády.
Zaujaly mne tyto myšlenky: "Je třeba táhnout všechny trable až ke zlomovému bodu. Až na dno. Jakmile to vzdáte dřív, tak se na dno nedostanete. A nedostanete se zpátky."
"Vždycky jsem si vážila starých mistrů. Zjistila jsem, že člověk, který toho hodně umí a hodně toho v životě dokázal, je vždycky všude včas, je přesný, nesmírně skromný, spíš někde v koutku, neprosazuje se za každou cenu. To platí obecně."
Co se týká samotné knížky, líbí se vhodná forma - přiměřeně dlouhý rozsah vyprávění na cca 100 stránkách obsahově od dětství, dospívání, začátky hudební kariéry i současnost, fotopříloha a také oceňuji zpěvník i s notovým zápisem na konci knížky (i když tu chybí moje oblíbená písnička "Srdcem jsi zůstal u koní"). Co se týká grafické podoby knížky, zaujal mne zajímavý nápad - postupně skládaný portrét jako puzzle na začátku kapitol.
Knížku hodnotím jako "stojí za přečtení".

ber-tram
19.07.2016 4 z 5

První dámu české country vymysleli reklamní agenti, sympatickou cílevědomou kytaristku rodiče z Dobrušky. V krátkém monologu se o ní dozvíte to, co chce sama říci; kdo koketuje s kytarou, najde inspiraci ve druhé půlce.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Věra Martinová - Až na dno. A zase zpátky v seznamech

české zpěvačky