Venkov přehled

Venkov https://www.databazeknih.cz/img/books/49_/499503/bmid_venkov-i8E-499503.png 4 43 43

Dystopický román o zakázané lásce, věrném přátelství, rodinných vztazích a společnosti, která se vymezila na dva tábory, které sebou navzájem pohrdají. Becky je Venkovanka, Matt patří mezi Pokrokové. Každý žije jinde a úplně jiným způsobem života, přesto ani jeden z nich není spokojený a chce od života něco víc. Když se poprvé setkají, vidí v sobě navzájem přesně to, co očekávali – hloupou venkovskou dívku a arogantního kluka z města. Teprve čas jim ukáže, jak moc se pletli a že jsou pro sebe stvoření. Společnost však vzájemné stýkání mezi Venkovany a Pokrokovými zakazuje, takže je jejich láska v ohrožení. Podaří se Becky a Mattovi najít způsob, jak být spolu, a vymanit se ze spárů uměle vytvořeného systému rozdělené společnosti?... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Venkov. Přihlašte se a napište ho.

Dydy7
15.01.2024 5 z 5

Krásny príbeh, dvoch svetov a zakázanej lásky!

Musím povedať, že kniha ma veľmi dojala, pretože podľa anotácie, som si nevedela predstaviť, akým smerom, by sa mohol príbeh uberať a musím povedať, že som zostala príjemne prekvapená.

Veľmi som fandila Becky a Mattovi, pretože napriek tomu, že boli z dvoch rôznych svetov, ktoré sa nenávideli, si k sebe hľadali cestu - veď láska musí predsa zvíťaziť!
Bavilo ma, keď Becky spoznávala svet Pokrokových :-D

Naozaj nádherná a hlavne dojemná kniha, ktorú si určite zamilujete - emócie budú vami lomcovať a veľmi sa mi páčilo, že kniha nám ponúkala pohľad Becky, aj Matta, čo ja v knihách milujem ...

Či ich láska dokáže prekonať všetky prekážky, alebo sa ich cesty budú musieť rozdeliť, si už prečítajte v knihe !

Ja len dúfam, že sa dočkáme aj pokračovania :-)

Veľká vďaka, patrí hlavne autorke :)

Martule44
22.11.2023 5 z 5

Román podobného ražení jsem četla poprvé, takže mi chvíli trvalo, než jsem se smířila s věcmi, jakože venkovanka neví, co je to radiátor :-)
Ale jak přibývaly řádky a já se čím dál hlouběji dostávala do děje, pochopila jsem, že Becky i Matt se mi dostávají pod kůži a jejich příběh mě pohlcuje víc a víc!
Krásná obálka doplnila romantický příběh o zakázané lásce a závěr ... byl jednoznačně působivý!

Dája1990
31.08.2023 5 z 5

Krásně napsaná kniha o rozdílném světě Venkovanů a Městských pokrokových lidech . Postavy byly nádherně vylíčené , fandila jsem Becky a Mattovi aby mohli být spolu od začátku do konce . Pokud bych si musela vybrat , kde žít tak určitě na Venkově , protože ti lidé ve městě to bylo něco Knihu můžu jen doporučit četla se skvěle a nešlo se od ní odtrhnout , ač bichle tak jsem ji přečetla během jednoho dne

Knižní novinky do konce roku

11.12.2022

Kniha Venkov v seznamech