Vendeta přehled

Vendeta
https://www.databazeknih.cz/img/books/48_/481905/bmid_vendeta-3tb-481905.jpg 4 54 54

Je-li zapotřebí jiného typu spravedlnosti – rychlé, efektivní a osobní –, bere si ji na starost i nový typ mstitele. Sbírka Vendeta obsahuje nové povídky od slavných spisovatelů krimirománů jako Michael Connelly, Dennis Lehane, Karin Slaughterová a pochopitelně Lee Child; ale také od právě objevených talentů, jejichž hvězda teprve stoupá. Mezi hrdiny těchto povídek patří například policista, který viděl příliš mnoho, žena dohnaná do úzkých, obyčejný člověk, který zmůže to, co zákony nezmohou. Někteří je označují jako strážce spravedlnosti, jiní tvrdí, že jsou zkrátka jiným typem obyčejných zločinců. Povídky vybral Lee Child a opatřil sbírku předmluvou. Všechny texty odhalují šokující důsledky činů, jimiž se snaží muži i ženy brát zákon do vlastních rukou. 2. vydání.... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi Povídky
Vydáno: , BB art

Vengeance , 2011

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Vendeta. Přihlašte se a napište ho.

Luigi1
11.04.2023 4 z 5

Povídková kniha se vcelku povedla

Jessybelle
20.01.2022 4 z 5

Nebylo to špatné, některé povídky byly lepší, čtivější než jiné. Ale jako taková nenáročná oddechovka to bylo fajn.
Nejvíc se mi líbilo Čtrnáctý porotce, Tajemství od Seiny, Poslední hlasovací lístek, Nepozoruhodné srdce, Jemný krvavý závoj, Hollywood v mých vzpomínkách.

ArwenAragorn
17.10.2020 3 z 5

Celkově hodnotím knihu jako průměr, některé povídky se mi líbily víc, jiné míň, ale nebyla tam žádná slabá nebo vyloženě špatná. Všechny povídky spojuje pomsta, ale každý z autorů ji uchopí po svém.
Nepozoruhodné srdce-Karin Slaughter-z té jsem byla otřesená
Krev a sluníčko-Adam Meyer-ta mě šokovala
Horká linka-Dreda Say Mitchellová- ta mě pobavila
Tajemství od Seiny-Anne Swardsonová, Jemný krvavý závoj-Michael Connelly-ty se mně líbily nejvíc

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Vendeta v seznamech

v Právě čtených2x