Velký mokrý balónek přehled

Velký mokrý balónek
https://www.databazeknih.cz/img/books/35_/357446/bmid_velky-mokry-balonek-cHt-357446.jpg 4 28 28

Když si Matildina mladší sestra Klementina postaví hlavu a prohlásí, že do deště zkrátka nejde, Matilda sama sobe určí téměř nedosažitelný cíl: ukázat Klemce, že i promoklá a rozmáčená sobota je pořád ta skvělá sobota a má mnoho předností. Po jedné velké chybě je to však právě Matilda, kdo se o světě i sobě samé naučí mnoho nového.... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Velký mokrý balónek. Přihlašte se a napište ho.

Kattie
24.05.2022 5 z 5

Momentálně jedna z nejoblíbenějších knížek mých dětí (2 a 4 roky). Řechtají se u toho, vnímají u toho, že holčičky jsou také sourozenci, co se mají rádi. Kniha je jim blízká, protože Lieners zachytil dětského ducha. Je to milé čtení před spaním a je krásné, že se autor inspiroval svými dcerami a v knize je tak i jejich fotografie.

Osice
13.01.2022 5 z 5

„PŠŠT… PŠŠT… VSTÁVEJ, KLEMČO. VSTÁVEJ!“ Je sobota a Matilda se těší, že si s mladší sestřičkou užije sobotu. Vypadá to bledě. Začalo pršet. Matildu ale nějaký déšť nerozhází. „V DEŠTI JE SRANDA. JENOM SE MUSÍME SPRÁVNĚ OBLÍCT.“ A že si holky dešťovou sobotu parádně užijí:-) Nápad s balónkem mě zaujal. Ráda bych něco podobného praktikovala, ale myslím, že by to u mých dětí neprošlo:-D

Tento roztomilý komiks jsem objevila při zařazování knih v naší knihovně. Hned přečetla a půjčila domů dětem. Četli jsme několikrát. Barunku s Arnoštíkem asi nejvíc nadchlo, že je to příběh skutečný. A moc se jim líbil obrázek, který nakreslila pětiletá Matilda, s odkazem na báječně prožitý den. A co nadchlo mě? Že se holky tak krásně samy zabavily:-) DOPORUČUJI

Víí
30.05.2021 5 z 5

Je to zajímavá kniha.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Velký mokrý balónek v seznamech

v dalších seznamech2x

Liniers (p)