Velké putování Vlase a Brady přehled

Velké putování Vlase a Brady https://www.databazeknih.cz/img/books/28_/28352/velke-putovani-vlase-a-brady-28352.jpg 5 103 103

Původní český komiks pro děti i dospělé od známého současného výtvarníka Františka Skály. Jeho první vydání vyšlo roku 1987. Příběh je napínavý, chytrý, plný tajemství, a svou svébytností u nás nemá obdoby.

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Velké putování Vlase a Brady. Přihlašte se a napište ho.

MarcoPolo936
04.03.2022 5 z 5

Skvělý komiks, který pamatuju už jako kluk. Zajímavé dobrodružství, plné skvělých hlášek.. "Jsi tu ? Trochu.. " Les Bles, ples tlustých, Radka... Parádní.

mi-380
23.03.2021 4 z 5

Útlá knížtička nalezená v pokoji dcery, která zmizela do velkoměsta a do rodného domu se vrací s nepravidelnou frekvencí. Putování Vlase a Brady neuvěřitelně všestranného a nápaditého Františka Skály, jejich cesta životem, potkávání všelijakých vážných i nevážných figurek, útěky před nebezpečím a závěr v Posvátném kraji, to vše mi krásně připomnělo koloběh života. Věčné hledání, objevování, putování a návraty.
Někteří čtenáři vzpomínají, jak šlo o komiks jejich mládí, já se jím nechal úspěšně oslovit i ve věku pokročilejším.
85 % (aktuálně 87 hodnotících s průměrem 94 %).

„a pozdravujte starého Bžocha…“

Arkagas
17.07.2020 5 z 5

Nádhera! Krásné české dílko, které neohromí sice svou rozsáhlostí, ale nádherným příběhem. Vlas a Brada, dva kamarádi z jeskyňky, kteří se vydávají na cestu plnou dobrodružství, ale i nástrah. Zní to jako klasický příběh, ale to rozhodně není.. protože "jsi tu?" "Trochu.."
Nádherné české dílko, které pohladí na duši a které si nutně musím pořídit do sbírky.
Jako bonus jsou vzadu fotografie (skutečné) věcí, které při putování s Vlasem a Bradou vyfotil pak tučňák..

Moje hodnocení: 10/10 ⭐️⭐️⭐️

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Velké putování Vlase a Brady v seznamech

v Právě čtených1x