Velká kniha traktorů John Deere přehled

Velká kniha traktorů John Deere
https://www.databazeknih.cz/img/books/77_/77841/velka-kniha-traktoru-john-deere-77841.jpg 4 1 1

Největší encyklopedie traktorů John Deere je historickým přehledem o výrobě těchto strojů od jejich počátku v roce 1892 až dodnes. Fotografie ukazují nádherně zrestaurované traktory a kombinují je s obrazy z archivů společnosti Deere. Další ilistrace obsahují vzácné původní prospekty a studiové fotografie hraček a modelů John Deere.

Literatura naučná Doprava
Vydáno: , Pícha Vladimír - agromachinery

The Big Book of John Deere Tractors , 1999

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Velká kniha traktorů John Deere. Přihlašte se a napište ho.

Vincenzoci
23.07.2022 4 z 5

Hodnocení této knihy/encyklopedie je velice složité. Líbí se mi, že se kniha věnuje značce celkově, její historii, je doplněna opravdu pěknými fotkami, prospekty, dobovou reklamou a jsou zde všechny modely (dohledání i podle rejstříku vzadu), což mě mile překvapilo. Co mi chybí je aspoň pár fotek interiéru moderních a novějších traktorů, nakouknutí pod kapotu (novější, starší, speciály) a hlavně totální absence příslušenství! Ale stejně ji doporučuji aspoň prolistovat!

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Velká kniha traktorů John Deere v seznamech

traktory