Velká kniha o matce a dítěti přehled

Velká kniha o matce a dítěti https://www.databazeknih.cz/img/books/40_/403335/mid_velka-kniha-o-matce-a-diteti-WfB-403335.jpg 4 65 65

Praktická příručka pro rodiče o těhotenství, porodu a péči o dítě do tří let krok za krokem vysvětluje, jak se starat o miminko. Obsahuje jasná, reálná řešení každodenních problémů a je doplněná mnoha ilustracemi a podrobným rejstříkem pro snadnou orientaci. Jedná se o zrevidované, rozšířené a aktualizované vydání s novou kapitolou o vývoji dítěte a aktuálními doporučeními ke zdravé výživě a bezpečnosti.... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Velká kniha o matce a dítěti. Přihlašte se a napište ho.

Péťa Z.
25.04.2023 4 z 5

Celkem užitečná publikace, která je přehledná a jako inspirace maminkám jistě poslouží.

Coucouha
31.05.2021 4 z 5

Myslím si, že jestli si chce žena pořídit jen jednu knihu v těhotenství v rámci přípravy na příchod miminka, tak je tohle přesně ona. Shrnuje ty nejdůležitější informace, má plno názorných obrázků, obsahuje i první pomoc pro miminka/děti atd. Jednoduše to nejdůležitější na jednom místě. Mám ji ve své knihovně, abych po ní mohla kdykoli sáhnout :) Určitě se bude hodit :)

Linda007
14.10.2019 5 z 5

Skvělá kniha. Bohatě by Vám stačila tahle jedna jediná. Je tu, jak info o těhotenství, tak o porodu, péče o dítě, první pomoc atd. Jsou zde i různé ulevové techniky, cvičení, možnosti tišení bolesti.

Knižní novinky (8. - 14. 10.)

07.10.2012

Kniha Velká kniha o matce a dítěti v seznamech

v dalších seznamech1x