Vejce / eggs přehled

Vejce / eggs
https://www.databazeknih.cz/img/books/36_/364163/bmid_vejce-eggs-kTB-364163.jpg 3 8 8

◾Kniha se 101 variacemi na dvojverší, česko-anglická bilingvní edice ◾Vyrobil Dauphin a GZ Media Loděnice ve spolupráci s vydavatelstvím Červený kůň.

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Vejce / eggs. Přihlašte se a napište ho.

Lenka4
26.05.2018 4 z 5

Kniha zaujme na první pohled netradiční grafikou i vazbou. Což zároveň trochu vyvolá obavy, zda forma nezvítězí nad obsahem. Naštěstí nikoliv. Texty jsou ve většině nápadité,moudré, vtipné, k zamyšlení. Tedy v české verzi. Tu anglickou neumím posoudit. Nevýhodou pro čtenáře je, že s knihou musí zacházet jako s vejcem - opatrně. Rozvolněná kroužková vazba a měkké desky mohou být příčinou toho, že si ji pomačká už cestou z knihkupectví.
"Nejlibovější. Nejšťavnatější. Nejčerstvější. A dočista vaše. Maso z vlastní porážky."
"Ukradená data uživatelů jsou zpět v majetku naší společnosti, informoval telefonní operátor."
"To my si jenom myslíme, Jeníčku, že to vymyslel pán Bůh. Ale pámbu ví, kdo to byl."

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Vejce / eggs v seznamech