Vei - kniha 1 přehled

Vei - kniha 1
https://www.databazeknih.cz/img/books/39_/395106/bmid_vei-kniha-1-th1-395106.jpg 4 28 28

Vei série

Vikingská výprava pátrající po zemi obrů, Jotunheimu, nalézá v moři bezvládné tělo ženy. Její jméno je Vei a nedá se tvrdit, že je dítětem štěstěny. Krátce po své záchraně před utonutím je vržena do víru intrik mezi Jotuny a Ásgarďany. Vei musí zjistit, proč byla odkopnuta svým patronem a ponechána osudu v chladivém moři a zároveň jak přežít turnaj na život a na smrt s šampióny Ódina, vládce Ásů.... celý text

Komiksy Fantasy Mytologie
Vydáno: , Zanir

Vei Bok 1 , 2017

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Vei - kniha 1. Přihlašte se a napište ho.

GoodGames
01.07.2020 5 z 5

Veľmi vydarený komiks so severskou tematikou a veľké prekvapenie, nečakal som totiž, že to bude mať tak prepracovaný dynamický príbeh s hravou kresbou, ktorá je plná nápadov a krásnych farieb.

norrasun
11.06.2020 5 z 5

Mě tohle zajímavé pojetí severské mytologie dost bavilo.
Taky jsem dumala nad těmi líbeznými tvářičkami u mužských postav - co tím ilustrátor vlastně míní - ale celkový pozitivní dojem mi to nakonec vůbec nezkazilo. Jsem celkem zvědavá na pokračování..

jarynek
17.01.2020 3 z 5

Příběh by sám o sobě nebyl zas až tak špatný, ale ta kresba byla pro mne tak rušivá, že jsem si těžko budoval nějaký vztah k jednotlivým postavám a bez toho se vývoj děje hůře prožívá. Ze zvědavosti dám i pokračování, ale i při sebelepším druhém díle při stejné kresbě z toho pro mne bude těžko větší čtenářský zážitek.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Vei - kniha 1 v seznamech

v dalších seznamech3x