Veganův průvodce přehled

Veganův průvodce https://www.databazeknih.cz/img/books/25_/250844/bmid_veganuv-pruvodce-KVi-250844.jpg 4 31 31

Veganům i masožravcům se zájmem o rostlinnou stravu. Každému z nich může kniha pomoci při každodenních nesnázích, které je mohou potkat při nákupech v supermarketu, výběru kosmetiky, hledání veganské restaurace či přes sestavování stravy.

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Veganův průvodce. Přihlašte se a napište ho.

vila_z_lesa
10.11.2020

Knížka mě zklamala, je takřka o ničem. Veganka jsem pět let, nečekala jsem závratné novinky, ale ani začínajícímu veganovi nemá kniha, co nabídnout.

LiKa00
30.11.2019 4 z 5

Určitě skvělá kniha pro začínající vegany nebo pro lidi, kteří se o rostlinou stravu zajímají. Za mě tam toho mohli být asi více, ale jinak moc dobrá kniha.

Anna27
25.09.2018 5 z 5

Výborná příručka pro ty, co se zamýšlí nejen nad změnou stravy, ale i nad ekologií a přírodou. Autorka je skvělá blogerka a je pro mě největší inspirace. Kdybysme všichni žili už jen částečně jako ona, tak by se nám všem včetně zvířat žilo podstatně lépe. Výborné odkazy na literaturu a dokumenty. Za mě doporučuji všema deseti. ????

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Veganův průvodce v seznamech

v dalších seznamech3x