Věčný striptýz přehled

Věčný striptýz https://www.databazeknih.cz/img/books/28_/28724/vecny-striptyz-28724.jpg 4 43 43

Ačkoli se příběh odehrává na čtyřech kontinentech, tvoří exotika jen kulisy k dramatické cestě do ženského světa a myšlení v době, řekněme, emoční zralosti. Co tam najdeme? Především muže. Vylíčené pravdivě, s pochopením, něžnou sympatií. Dvě přítelkyně, které známe už z knihy Orinokem k přechodu, konečně našly partnery, se kterými by rády zestárly. Jsou vyrovnané, zkušené, smířené se světem. Takřka ve stejnou dobu však obě potkávají muže, kteří by jejich život dokázali otočit naruby. Z každé stránky proti nám vyrazí mocné poryvy citů, které se hrdinky se střídavým úspěchem pokouší zvládnout. Láska milenecká i mateřská, tajená i přiznávaná, nezkušená i vyzrálá, zmatená i srovnaná, velkorysá i ufňukaná, stálá i pořád znovu prověřovaná. Za všech okolností však dojemně rámovaná nesentimentálním ženským přátelstvím. ... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Věčný striptýz. Přihlašte se a napište ho.

regulax
28.06.2021 5 z 5

Lepší než Orinoko! Takové vyzrálejší Orinoko. MH se čte sama a její cestovatelský nádech je kořením čtení.

JIVaJaH
21.07.2020 5 z 5

Autorka mě zatím žádnou knihou nezklamala. Výborné. Nechodím si k ní pro jazykovědné bádání, akademické úvahy...hledám tu vůni jiných krajů, nasávám nálady hlavních postav a křehkost bytí. Bude v doporučených.

JaLenka
29.12.2019 3 z 5

Poměrně čtivé, za mě lepší než Orinoko. Ovšem název ani obálka by mě neoslovily, spíše naopak, knihu mi nabalila naše knihovnice..

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Věčný striptýz v seznamech

v Právě čtených1x