Ve znamení lukostřelce přehled

Ve znamení lukostřelce https://www.databazeknih.cz/img/books/53_/533902/bmid_ve-znameni-lukostrelce-65ead3a45cc05.png 4 41 41

Strážci z Landštejna série

Z kolony rakouských válečných zajatců uprchne při průchodu landštejnskou zemskou bránou jeden z ostře střežených vězňů. Okolnosti jeho útěku jsou natolik neobvyklé, že jeden z velitelů hradní posádky, Adalrik ze Sichelbachu, čelí podezření, že úmyslně umožnil nepříteli uniknout. Hned příští den navíc z kolony zmizí další dva lidé. Nepřehlednou situaci následně zkomplikuje nečekaný nález mrtvoly neznámého ozbrojence poblíž osady Pomezí. Řetězec zdánlivě navzájem nesouvisejících mimořádných událostí vyvrcholí překvapivým útokem rakouské armády, které se podaří nepozorovaně projít pohraničním hvozdem. Zaskočená landštejnská posádka se zoufale brání mnohem početnějšímu nepříteli a naděje, že se podaří přivolat pomoc zvenčí, je takřka mizivá. Chmurné vyhlídky navíc podbarvuje důvodné podezření, že mezi členy posádky může být záškodník, který je spolčen s nepřítelem. Podaří se landštejnským vojákům vyřešit tísnivou situaci? A podaří se Adalrikovi očisti své jméno?... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Ve znamení lukostřelce. Přihlašte se a napište ho.

hana1039
22.03.2024 5 z 5

Audiokniha:
Další skvělý poslech z této série, těším se na další Písařovo pole :-))

likaf
29.02.2024 5 z 5

Další skvělý díl. Napínavý děj. Kniha se moc dobře čte. Doporučuji.

jarin58
03.08.2022 4 z 5

Doteď byl tenhle spisovatel pro mě neznámý,ale i když jsem začal číst až jeho čtvtou knihu,myslím si že jsem nic nepokazil a určitě budu pokračovat.

Knižní novinky (29. týden)

18.07.2021

Kniha Ve znamení lukostřelce v seznamech