Ve vrcholu pyramidy přehled

Ve vrcholu pyramidy
https://www.databazeknih.cz/img/books/11_/112008/ve-vrcholu-pyramidy-112008.jpg 3 38 38

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Ve vrcholu pyramidy. Přihlašte se a napište ho.

palka452
02.07.2022 5 z 5

Po přečtení komentářů jsem čekala něco co mě nebude bavit ,ale myslím si že jsem dostala co jsem chtěla

pohrobot
08.07.2021 3 z 5

Magický socrealismus. Komunální satira na pomezí Zóny soumraku.
Taková jednohubka na odpoledne. Neurazí, ale asi ani vyloženě nenadchne. Předestřené motivy jsou veskrze civilní; nadpřirozené vyústění je ve většině příběhů jen tak naznačeno a autor nechává na čtenáři, nakolik je přijme za své.

Podle poslední povídky by klidně mohl Dietl natočit seriál, že by Okres na severu a Inženýrská odysea zbledly závistí.

Aleh
30.01.2021 4 z 5

Jiří Švejda a jeho tvorba je jednoznačně spojena s dobou, která už dávno minula. V popředí autorova zájmu však vždy jsou osudy hlavních postav, jejich charaktery, rodina, práce, jejich každodenní všední život. Ano, tím vším se autor zabývá takříkajících v kulisách doby minulé. Jinak to ani nešlo. Ale pro mě však zůstává autorem, který dovede vystihnout a čtenáři popsat a přiblížit hlavního hrdinu se vším všudy, jeho pohnutky, myšlení a konání a to v jeho románech i v této poněkud zvláštní a jiné knize povídek než jsem byla u tohoto autora zvyklá.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Ve vrcholu pyramidy v seznamech

v Právě čtených2x
v dalších seznamech1x