Pohaslé hranice I přehled

Pohaslé hranice I https://www.databazeknih.cz/img/books/20_/203390/bmid_pohasle-hranice-i-203390.jpg 5 2 2

Ve stínu věčnosti série

Čtvrtý díl historických románů Ve stínu věčnosti. Román plný intrik. Boj o moc, papežskou korunu a slávu z dob svaté inkvizice.

Romány Literatura česká Historické romány
Vydáno: , TRIAS Praha XII

Ve stínu věčnosti IV

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Pohaslé hranice I. Přihlašte se a napište ho.

braunerova
09.07.2018 5 z 5

Rea a Rodop využijí seance Johna Broadwooda k vyprávění o svých dalších osudech. Tentokrát je příběh situován do Španělska a Itále v době zvolení Pietra Carafou papežem Pavlem IV. Začíná se posilovat moc inkvizice, která fanaticky pronásleduje domnělé i skutečné kacíře.
Knihy Rolfa Fremonta toť směs historie, okultismu, náboženství, filosofie a dobrodružství, vše zpracované s vědeckou důsledností. Mnoho čtenářů asi neosloví, ale já mám při jejich čtení pocit turisty časem.

"Čas, neznajíce oddechu, kvapil kolem nás, zapisuje svou jsoucnost do černých kadeří i hebkého sametu mladistvých líček, jako by všem tvorům ze života se radujícím chtěl nelítostně každičkým nově přibylým šedým vlasem připomenouti neodvratitelný konec všeho pozemského."

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Pohaslé hranice I v seznamech

Rudolf Fiedler