Ve stínu Krušných hor přehled

Ve stínu Krušných hor
https://www.databazeknih.cz/img/books/24_/248658/bmid_ve-stinu-krusnych-hor-GqT-248658.jpg 4 9 9

Kniha Ve stínu Krušných hor se s použitím maximálního množství dostupných pramenů pokouší čtenáři odhalit pravdu o historii poboček koncentračního tábora Flossenbürg na území Karlovarska. Tedy o táborech ve Svatavě, Kraslicích, Nové Roli, Ostrově a Korunní. Přináší dosud zcela neznámé a mnohdy unikátní informace o fungování táborů, o jejich velitelích i obětech, jakož i detailní popisy průběhu tzv. pochodů smrti, jež v závěru 2. světové války konec existence těchto táborů provázely. Kniha je doprovázena skoro třemi sty zcela jedinečnými fotografiemi.... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Ve stínu Krušných hor. Přihlašte se a napište ho.

Pavelpi
16.02.2019 5 z 5

Kniha se mi velice líbila a sáhl jsem po ní,protože ukazuje historii našeho kraje.Autor mi také není neznámý.Je od nás,chodil na stejnou školu jako já a píše knihy na základě ověřených faktů.Myslím,že je to i výborně napsáno,že se v tom neztrácíte.
Jasně plný počet bodů.

dagmar5477
07.02.2019 5 z 5

Skvěle zpracovaná kniha. Perfektně se doplnila s nedávno čtenou knihou o pobočném táboře v Holýšově.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Ve stínu Krušných hor v seznamech

v Právě čtených1x