Včelár Jožko přehled

Včelár Jožko https://www.databazeknih.cz/img/books/41_/411698/vcelar-jozkoVwQTbY-CMn-.jpeg 5 33 33

V pustej doline, kde nič nebolo a nič nerástlo, žil osamelý Jožko. Často mu bývalo smutno. No jedno ráno ho za chalúpkou čakalo prekvapenie. Zatúlaný včelí roj si hľadal nový domov. Jožko sa potešil novým susedkám a zistil, aké je krásne o niekoho sa starať. A aké je dôležité začať od seba, ak túžime, aby sa niečo zmenilo k lepšiemu. Simona Čechová je ilustrátorka a včelárka. Pri včelách vyrastala a tomuto remeslu sa priučila od svojho otca, ktorý sa učil od svojho otca a ten zas od svojho. .. A tak sú už vyše 120 rokov v rodine Čechových včelári. Včelár Jožko je jej prvá autorská knižka. Pre deti od 3 rokov Illustrations © 2019 by Simona Čechová... celý text

Příroda, zvířata Pro děti a mládež Pro nejmenší
Vydáno: , Ikar (SK)

Včelár Jožko , 2019

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Včelár Jožko. Přihlašte se a napište ho.

Máca216
19.05.2024 5 z 5

Krásný příběh i ilustrace, moc povedené.

eliska2106
23.01.2024 5 z 5

Autorka čerpá z rodinné tradice a díky tomu nám v laskavém příběhu ukazuje nejen důležitost včel, ale hlavně toho že když se nám něco/někde nelíbí, i když by bylo snadnější odejít, můžeme to vlastní pílí změnit a doplit to, co nám chybělo. Dcera knížku zbožňuje a já taky. Ilustrace jsou krásné a srozumitelné pro děti, i s přesahem pro rodiče. Já mám nejradši tu, kde si Josífek čte a na kamnech si vaří kávu v moka konvičce.

potesenicist
27.11.2023 4 z 5

Krásný a poučný příběh. Na některých stránkách málo textu, ale to jediné se dá vytknout.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Včelár Jožko v seznamech

v dalších seznamech5x