Vášně, chutě, neřesti aneb Kohout, co si ještě nevrz přehled

Vášně, chutě, neřesti aneb Kohout, co si ještě nevrz
https://www.databazeknih.cz/img/books/68_/68417/vasne-chute-neresti-aneb-kohout-co-si-jeste-nevrz-68417.jpg 4 1 1

Známá herečka není rozhodně odbornicí na vaření, ale v životě zblízka poznala mnoho slavných osobností a dokáže zasvěceně a zábavně vyprávět o nich samých i o jejich kulinářských zálibách. Jejími hosty nebo hostiteli byli např. D. Klein, J. Herz, A. Born, V. Riedelbauch, prof. Z. Dienstbier, D. Zátopková, M. Zikmund, M. Plzák, M. Prokop, V. Harapes, z těch zemřelých B. Záhorský, K. Höger, A. Hoffmeister, z mladých M. Maurerová či O. Brzobohatý. Autorka nás zve k jedinečnému vyprávění o lidech, z nichž všichni byli nebo jsou mistry ve svém oboru.... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Vášně, chutě, neřesti aneb Kohout, co si ještě nevrz. Přihlašte se a napište ho.

pagac17
12.10.2016

Paní Zdenka Procházková napsala něco tak zajímavého, což se mnoha autorům nepodařilo. Popsala život, záliby a vše možné z jejich životů. Je to čtivé a hodně se dovíme o našich slavných, současných a již těch, kteří nás již opustili, co vše dokázali, co je drželo při životě a také co jím chutnalo jíst.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Vášně, chutě, neřesti aneb Kohout, co si ještě nevrz v seznamech

Zdenka Procházková
česká, 1926 - 2021