Vášeň Caroline Otero přehled

Vášeň Caroline Otero https://www.databazeknih.cz/img/books/64_/64572/bmid_vasen-caroline-otero-sMI-64572.jpg 3 8 8

Strhující román vznikl podle deníku, který se našel ve starožitnictví a jehož autorkou byla skutečná španělská kurtizána z Galicie. Neochvějně věřila v sílu sexu jakožto způsobu sounáležitosti se světem. Dokázala být milována také ženami a sama milovala jejich těla stejně jako duše.

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Alpress

La passion de Caroline Otero , 2002

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Vášeň Caroline Otero. Přihlašte se a napište ho.

maryzka
28.08.2018 1 z 5

Erotická literatura z jiné země. Ovšem někdy mě připadá, že tato oblast literatury má společné osoby a jejich rysy- jsou to dívky z chudých poměrů, poznali násilí, někdy tvrdou dřinu- jediné co mají je jejich krása a možná chuť se učit když si najdou tzv. ochránce", kteří jim možná odkážou nějaký dům, šperky a oni to buď nějak chytře rozmnoží nebo upadnou ještě do většího společenského bahna. Ale tato ,, kurtizána" má chuť vzdělávat, dokonce zná praktiky tehdejšího sexuálního života, takže ve své době si nežije špatně. Možná ani na konci svého života jak je naznačeno hned na začátku.

Synysterka
28.02.2018

Kniha se mi moc líbila

Luccy78
04.05.2015 3 z 5

Eroticky laděná kniha - co jiného taky od deníku španělské kurtizány čekat..

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Vášeň Caroline Otero v seznamech

Autorovy knížky